HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım Yazılım Hizmeti

Günümüzde neredeyse her cihazın kullandığı ekran boyutu ve çözünürlüğü birbirinden farklı olmaya başladı. Web Tasarım yaptırırken en büyük amaç daha çok kişiye ulaşmaktır. Öyleyse siteniz her cihazda düzgün görüntülenebilmeli ve bu esneklik sayesinde kolay kullanılabilmeli.

Google Adwords Reklamları

Web trafiği arttıkça, işletmenin gelen trafiği düzenli ziyaretçiye veya müşteriye dönüştürmek için daha fazla fırsatı olacaktır. Tıklama odaklı kampanyalarda CPC, CPM ve benzeri reklam yöntemleri kullanılır. Odak noktası, hedeflenmiş kitledeki ziyaretçiye uygun şekilde ulaşmaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

GNC Medya, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir, Sosyal medyada etkin rol almak ve tüm sorularınıza cevap almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Logo tasarımı başta olmak üzere kurumsal kimlik çalışmalarından fuar stand tasarımına, promosyon ürünlerinden, reklam çalışmalarına kadar ihtiyaç duyduğunuz her türlü tasarım çalışmasında profesyonel tasarımcılarımız size özel çalışmalar hazırlamaktadır.

E-Ticaret & Uygulama Hizmeti

Alışverişte sınırları ortadan kaldıran E-Ticaret, önceleri büyük sermayeler gerektirirken, günümüzde kısa sürede verimli sonuçlar alınabilabilir. E-Ticaret, son derece düşük maliyetle hayata geçirebileceğiniz, keyifli ve kazanımı olan bir platform.

(SEO) Arama Motoru Optimasyonu

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Seo, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır.

Web Sitenizi Ücretsiz Kontrol Edelim.